top of page

BazaarOnline.Istanbul

Biz Kimiz?

BazaarOnline.Istanbul, PR E-Ticaret Bilişim Hizmetleri Limited şirketinin bünyesinde Türkiye’nin en uğrak alışveriş sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, sosyal medya danışmanlarıyla profesyonel düzeyde çalışmalarını sürdüren, güvenilir ve güvenli bir alışveriş sitesidir.

PR E-TİCARET BİLİŞİM HİZMETLERİ Limited şirketi, gerek işbirliği içinde bulunduğu şirketlerle; gerekse kendi müşterileriyle kurduğu ilişkilerde dürüstlükten taviz vermemeyi esas ilkelerinden kabul etmiştir. Şirket çalışanları güvenilir, kendi alanında iyi eğitim görmüş; güler yüzlü ve sevgi dolu halleriyle hizmet etmekten mutluluk duymaktadır. PR E-TİCARET BİLİŞİM HİZMETLERİ Limited şirketi sahibi Semiha KULAÇ’ın özveri dolu ilgileri, gerek personelin, gerekse şirket performansının olumlu bir ivme kazanmasına vesile olmuştur.

PR E-Ticaret Bilişim Hizmetleri Limited şirketi:

“Genç girişimci bir kadın olarak Pr E-Ticaret şirketini kurmamız 2020 yılında başladı. Ne kadın olmam, ne de Korona virüs nedeniyle ekonomik krizin ülkemizi zorluk altında bırakması şirketimi E-Ticaret üzerinden aktif hale getirmeme engel olmadı. “Türk kadını, inancı ve azmiyle her amacına ulaşabilir” sözünün gerçekliğine bir katkımız olsun istedik.”

PR E-Ticaret Bilişim Hizmetleri Limited şirketi sahibi Semiha KULAÇ

Vizyonumuz

BazaarOnline.Istanbul olarak vizyonumuz, “fiyat-ürün kalitesi” ilişkisini dengeli halde tutarak alışverişin en güvenilir ve sağlıklı düzeyde gerçekleşmesini sağlamaktır.

Misyonumuz

Pr E-Ticaret bünyesinde BazaarOnline.Istanbul web sitesi altında sitemizin Dünya çapında uğrak-güvenilir alışveriş sitesi haline gelmesidir.

2 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page